KONST / Litografier / Litografi 12497121

nr 1249 7121

Otto Goetze

(1868-1931), Tyskland

Litografi, Kvinna med skulptur, Signerad, 25x19

Otto Goetze, tysk bildkonstnär född 1868, död 1931.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 april 2019
kl 18:47:28

22/4 10:36:35 1      Vinnande bud

Otto Goetze

Läs mer om Otto Goetze